WE SHIP INTERNATIONALLY!

PAKI SAATMINE EESTIS

Eestisiseselt saadetakse pakk Itella, Omniva või DPDga ja see on ostjale tasuta.

Tarneaeg on 1-3 tööpäeva.

PAKIAUTOMAADI ASUKOHA VALIMINE 

Paki saatmismeetodi saad valida checkout-is. Checkoutis saad valida riigi, kuhu pakki soovid ja vastavasse lahtrisse kohe postiindeksi all, saad kirjutada vabas vormis millisesse pakiautomaati pakki soovid. 

Rahvusvahelised pakid saadetakse DPD-ga ja rippmenüüst checkoutis saab valida paki kättesaamiseks kas pickup-i või kulleriteenuse. Pickup-i asukoht tuleb ise kirjutada.

RAHVUSVAHELINE SAATMINE

Rahvusvahelised pakid saadame DPD-ga järgmistesse riikidesse: 

Latvia, Lithuania, Finland, Sweden, Luxembourg, France, Spain, Portugal, Austria, Belgium, Czech Republic, Denmark, Germany, Hungary, Netherlands and Poland.

Rahvusvaheliste saadetiste hinnad ja riikide loetelu leiad allolevast tabelist.

TAGASTAMINE

Toodet on õigus tagastada kahe nädala jooksul seaduses ettenähtud korras, kui see on ostetud www.biut.ee/shop veebipoest. Toode peab olema kahjustamata. Nahast toodete tagasisaatmise eest maksab postikulu kauba tellija.

Alpakavillaste toodete tagastamine on DPD-ga kliendile tasuta. Tagastamiseks tuleb saata meil mpnahadisain@gmail.com ja kui DPD tagastus on vormistatud, saab klient toote tagastada. Kui klient soovib tagastada toote Itella, Omniva või mõnel muul viisil, tuleb saatmiskulu tasuda kliendil.

 

Kui toode on tagastatud ja toote seisukord vastab nõuetele, siis ostjale tagastatakse raha 14 päeva jooksul.

 

Tagastada ei saa eritellimustoodet.

 ​ 

● Garanteerime, et kõik www.biut.ee/shop veebipoes müüdavad kaubad on valmistatud käsitsi Eestis. Kõik tooted on disaineri autoritöö ja autorikaitseseadusega kaitstud.

 ​ 

● Esmased pretensioonid tuleb saata mpnahadisain@gmail.com.

epood4_checkout.jpg
CaptureUUEST.JPG
IMG_1420.jpg